SIB Łowicz @ Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu
                    
Strona Główna O nas

O nas.

o firmie


Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa mieści się w Łowiczu, historycznym mieście o wspaniałej tradycji kultury.

Naszą działalnością pragniemy nawiązać do bogatych tradycji handlowych naszego miasta. Wyroby, które produkujemy cechuje wysoka jakość, niezawodność, komfort użytkowania i pełne zadowolenie klienta.

SIB zatrudnia obecnie około 90 wykwalifikowanych pracowników. Naszą działalność w tej formie prowadzimy od 1991. Prezesem firmy jest mgr inż. Alina Pełka.

Podstawową produkcją w Spółdzielni jest produkcja prefabrykatów betonowych oraz stolarki okiennej i drzwiowej z PCV. Produkujemy prefabrykaty betonowe do budowy : kanalizacji / studnie i wpusty /, odwodnienia pasa drogowego , rolnictwa / ruszty dla trzody i bydła/ ,ogrodnictwa jak również wyroby nietypowe na indywidualne zamówienie.

Produkujemy również okna inwentarskie dla obór, chlewni i pomieszczeń gospodarczych produkowane są wyłącznie z elementów PCV odpornych na korozję, przeznaczonych do stosowania w środowisku agresywnym. Jednolita powierzchnia okna ułatwia utrzymanie czystości a zastosowanie szyby zespolonej gwarantuje optymalne warunki termiczne w pomieszczeniach. Prosta konstrukcja zapewnia długoletnie i bezawaryjne funkcjonowanie okien.

Wszystkie nasze wyroby produkowane są w oparciu o normy PN-EN , Aprobaty Techniczne lub na podstawie indywidualnych dokumentacji. Produkowane prefabrykaty betonowe podlegają kontroli jakości a na gotowe wyroby wystawiamy deklaracje zgodności.

Podkreślając markę naszych wyrobów ręczymy wszelką gwarancją i zadowoleniem klienta. Nasza firma z długoletnią tradycją utrzymała się na rynku dzięki wysokiej profesjonalności produkowanych wyrobów. Zapewniamy naszym klientom obsługę najwyższej jakości oraz doradztwo techniczne.