Drzwi VEKA PCV – Softline 82
stopień energooszczędności
Głębokość Zabudowy 82mm
Optymalna stabilność Solidne metalowe wzmocnienie
Podwójne uszczelnienie

Drzwi SIB Łowicz w systemie Softline82 dostępne są w dwóch rodzajach: otwieranych do wewnątrz i otwieranych na zewnątrz. Drzwi SIB Łowicz charakteryzują się doskonałą odpornością na wpływ czynników atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu profili z PCV nie wymagają konserwacji (malowania) i służyć będą przez wiele lat. Rama drzwi zbudowana jest z 7-komorowego profilu, natomiast skrzydło z 5-komorowego. Konstrukcja progu gwarantuje idealną termiczną izolację w dolnej części konstrukcji, a uszczelki zmniejszają straty ciepła i eliminują przeciągi. Elastyczny profil maskujący zakrywa dyble montażowe. Zastosowane wzmocnienia stalowe profili zapewniają optymalną stabilność drzwi. Okapnik aluminiowy odprowadza wodę z zacinającego deszczu przy skrzydłach otwieranych do wewnątrz, natomiast przy skrzydłach otwieranych na zewnątrz ma charakter ozdobny. W drzwiach SIB Łowicz w systemie Softline82 zastosowano okucia renomowanej firmy Winkhaus.

UWAGA!
Prezentacja produktów na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Kolory oraz rzeczywisty wygląd produktów może się różnić od prezentowanych na stronie. Parametry i opisy produktów mają charakter informacyjny – zastrzegamy prawo do zmian.

1. System Veka w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm
2. Innowacyjny system okuć dla większej wygody i bezpieczeństwa
3. Konstrukcja progu gwarantuje idealną termiczną izolację w dolnej części konstrukcji
4. Duża stabilność i trwałość dzięki zastosowanym pokaźnym wzmocnieniom stalowym
5. Uszczelka przyszybowa EPDM izoluje szybę od profila i ochroni przed wiatrem, deszczem i hałasem.
6. Pakiet 3-szybowy z ciepłymi ramkami dystansowymi w standardzie Ug =0,5 W /(m2K).

 

Gwarancja 1 rok
Okucie Winkhaus
Uszczelka EPDM
Szyba Ug=0,5 [W/m2K]
Głębokość profilu 82 mm
Ramka miedzyszybowa Swisspacer Ultimate

BUDOWA SZYB

 • Pakiet 4/18/4/18/4
 • Ciepła ramka w standardzie
 • Wsp. przenikania ciepła Ug = 0,7 W/m2K
 • Przenikalność światła 74%
 • Pakiet 4.4.1/14/4/18/4
 • STADIP to dwie tafle szkła z wewnętrznymi foliami PVB (jedną lub więcej)
 • Ciepła ramka w standardzie
 • Wsp. przenikania ciepła Ug = 0,7 W/m2K
 • Przenikalność światła 78%

SYSTEM OKUĆ

Drzwi SIB ŁOWICZ w systemie VEKA Softline82 oferowane są z markowymi okuciami firmy Winkhaus, która jest liderem i technologicznym pionierem rynku. Od ponad 150 lat stawia na jakość, komfort, bezpieczeństwo i innowacyjność, stale podnosząc standard zaawansowania technicznego i jakościowego gwarantując tym samy długoletnie bezproblemowe użytkowanie.

Typy zasuwnic Winkhaus
 • W drzwiach SIB Łowicz stosujemy okucia renomowanej firmy Winkhaus. Oferujmy różnego typu zamki z dodatkowymi ryglami tzw. masywnymi, które gwarantują optymalne połączenie skrzydła z ościeżnicą (poprzez zakotwienie rygla w zaczepie).
 • Wysoki komfort zamykania gwarantuje stożkowy kształt rygli masywnych oraz możliwość regulacji docisku skrzydła do ościeżnicy (na zaczepach i listwach ramowych).
 • W drzwiach SIB Łowicz o nieco lżejszej konstrukcji stosujemy zamki wielopunktowe z rolkami mimośrodowymi.
 • Kasety zamków pasują do wszystkich popularnych klamek drzwiowych i wkładek patentowych zgodnych z normą DIN 18254/EN 1303.
Zawias Dr,Hahn

Do drzwi zewnętrznych SIB Łowicz montujemy wysokiej klasy zawiasy Dr. Hahn, które dzięki delikatnemu kształtowi podkreślają piękno drzwi. Konstrukcja tych zawiasów pozwala na zastosowanie bardzo wysokich obciążeń. Zawiasy te mogą przenosić ciężar skrzydła do 160 kg.

Zawias Dr.Hahn regulacja

Wszystkie prace regulacyjne mogą być wykonane przez jedną osobę, bez zdejmowania i zakładania skrzydła drzwiowego, zawias daje się regulować bezstopniowo, w sześciu kierunkach. Dzięki tak solidnej budowie zapewniają długoletnią, bezawaryjną eksploatację drzwi.

Dostępne kolory profili

Złoty dąb
Orzech
Winchester
Dąb bagienny
Mahoń
Ciemnoszary (Antracyt)